Ви тут:

Робітничі професії  знову у тренді

14-05-2018
Категорія: 

Сєвєродонецькі професійно-технічні навчальні заклади взяли активну участь у обласному профорієнтаційному заході для учнів 8 та 11 класів «Професійна палітра 2018», який відбувся нещодавно в холі Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля.
Для презентації 22-х нав­чальних закладів сюди завітали представники з найближчих населених пунктів Луганщини. Серед них п’ять сєвєродонецьких – професійний будівельний ліцей, професійний ліцей, ВПУ №92, ВПУ, СХМТ.
Вони надавали школярам відомості про свій навчальний заклад, перелік спеціальностей, за якими у ньому здійснюється освітня діяльність, умови вступу, перспективи працевлаштування та організацію студентського дозвілля.
Популярністю серед учнівської молоді користувалися смаколики від Сєвєродонецького ВПУ №92, демонстраційна модель автокрана на пульті управління (Сєвєродонецьке ВПУ), виставка творчих робіт Сєвєродонецького професійного ліцею. А також дегустація меду, «живі» майстер-класи з перукарської, кулінарної, будівельної та інших справ, фотозона, велетенські ляльки-мотанки, вікторини, презентації тощо.
Тим часом у бібліотеці технікуму проводилося профдіагностичне тестування за різноманітними експрес-методиками, в лекційних залах – семінари з техніки пошуку роботи, під час яких молодь знайомили з основними вимогами правильного написання резюме та складання відеорезюме, правилами використання джерел інформації про вакансії і навчання, а також з правилами поведінки під час співбесіди з роботодавцем.
За словами керівника Луганської обласної служби зайнятості Сергія Болотського, «Професійна палітра» спрямована на те, щоб ознайомити учнівську молодь з навчальними закладами, які готують фахівців робітничих професій для економіки Луганської області.

Інф. «СВ»

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
339
0