Різдвяний святвечір в «Джазі»

10-01-2017

6 грудня у ТРЦ «Джаз» відділом молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради була проведена міська молодіжна благодійна акція «Коляда». Під час заходу молодь міста, якої зібралося близько 50 осіб, виконала колядки та вірші-побажання. Це була своєрідна хода колядників, що пройшла коридорами Центру вздовж торгівельних магазинів від ательє до центральної ялинки. З кожного бутіка, повз який проходила «Коляда», до нього зі співом і віршами приєднувалися діти. На майданчику біля ялинки відбулося основне дійство.

Учасники заходу звернулися до присутніх у Центрі людей, привітали з різдвяними святами та виконали декілька колядних пісень.

Більшість молодих хлопців та дівчат були вбрані в національний одяг. Деякі з них просто прикрасили себе хустками. Один з компанії, за традицією, ходив з великою саморобною зіркою, прикрашеною дзвіночками. Колядники співали пісень, що прославляли землю, з проханнями про добре майбутнє та народження Божого сина.

За це господарі, роль яких виконували підприємці, щедро віддячили молоді і пригостили її різними смаколиками.

Крім солодощів діти отримали запрошення на циркову виставу.

Серед учасників заходу учнівська та студентська молодь, дитячий церковний хор Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору; національна скаутська організація «Пласт», діти пільгових категорій та активісти міста.

Олеся ПЕТРОВА

Средняя: 4 (2 оценок)