Рейди з метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів тривають!

03-11-2020

30 жовтня відбувся рейд по об’єктах торгівлі, ресторанного господарства та об’єктах з надання послуг  з метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів. В рейді прийняли участь співробітники сектору торгівлі та з захисту прав споживачів Управління економічного розвитку ВЦА  м. Сєвєродонецьк  спільно зі спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та співробітниками  Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області.

В ході рейду було відвідано 4 об’єкти  (2 продовольчих магазини, 1 відділ непродовольчих товарів, 1 заклад  громадського харчування).

В обстежених об’єктах не виявлено порушень санітарного законодавства та порушень в організації протиепідемічних заходів.

Рейди будуть продовжуватись і в подальшому.

Управління економічного розвитку ВЦА міста Сєвєродонецьк

Средняя: 5 (2 оценок)