Ви тут:

Регіональні змагання ІV Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед інвалідів  праці та потерпілих на виробництві

25-05-2016
Категорія:

Щорічно  Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України проводить спартакіаду  серед інвалідів праці «Сила духу». Потерпілі на виробництві  збираються  аби помірятися у силі, влучності та спритності.

19 травня  2016 року на базі відокремленого підрозділу «Рубіжанський політехнічний коледж ім. О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету ім. Тараса Шевченко» м. Рубіжне  відбулись  відбірні регіональні змагання ІV Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».  У спартакіаді взяли участь команди  7 відділень області. Другий рік  у змаганнях бере участь команда від відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Сєвєродонецьку. Команду спортсменів   представляли 6 осіб – інваліди праці та  потерпілі на виробництві.

Шахи, армспорт,  дартс, бомбаскет, настільний теніс, гирьовий спорт – така програма змагань та види спорту, в яких взяли участь представники відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Сєвєродонецьку.   Наші спортсмени  гідно представили м.Сєвєродонецьк. Другий рік поспіль перше  місця з шахів займає Кудрявцев Володимир, який до речі  був капітаном  збірної команди Луганської області, яка брала участь у IІІ Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу», що проходила  в місті Ужгороді  у вересні 2015 року. Перше місце з гирьового спорту до 70 кг здобув Данько Костянтин. Єрещенко Ольга виборола друге місце з  настольного тенісу,  Мілованова Тетяна  здобула друге  місце з бомбаскету. Мацука Віктор зайняв  третє місце в особистої першості з дартсу стоячі, Пшеничний Юрій  – третє місце з настільного тенісу.

Переможці отримали грамоти та цінні подарунки. Атмосфера на спартакіаді була теплою і дружньою, сповненою жартів та посмішок.

За результатами турніру буде сформована збірна команда Луганської області, яка візьме участь у фінальних змаганнях IV Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу», які   пройдуть у червні в м. Ужгород.

Сьогодні ці особливі люди доводять,  що вони можуть працювати, творити й успішно займатися спортом.