П’яте пленарне засідання 31-ї позачергової та 32-га позачергова сесії міської ради не відбулись

06-09-2017

П’яте пленарне засідання 31-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради, призначене на 06 вересня 2017 року, не відбулось у зв’язку з відсутністю кворуму.

Міський голова Валентин Казаков зазначив, що не може провести оголошене засідання 32-ї позачергової сесії без закриття засідання попередньої сесії. Також він наголосив, що свої обов’язки міського голови він виконав, призначивши засідання 32-ї позачергової сесії відповідно до п. 4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: «Рішення сільської, селищної, міської ради у п'ятиденний строк з моменту його прийняття може бути зупинено сільським, селищним, міським головою і внесено на повторний розгляд відповідної ради із обґрунтуванням зауважень. Рада зобов'язана у двотижневий строк повторно розглянути рішення. Якщо рада відхилила зауваження сільського, селищного, міського голови і підтвердила попереднє рішення двома третинами депутатів від загального складу ради, воно набирає чинності».

Міський голова підкреслив, що черговий раз депутати, обрані від Опозиційного блоку, показали ставлення до своїх депутатських обов’язків і власних виборців.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради