Прозорість процесів і залучення громади – ключові принципи Житлового проєкту МОМ

17-06-2021

15 червня Міжнародна організація з міграції (МОМ) запросила на презентацію проєкту та сесію запитань і відповідей мешканців району Сєвєродонецька, в якому цього року розпочнеться спорудження будинків для внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення.

Безпечні проходи для мешканців прилеглих будинків, збереження дерев і зелених зон, безпека та функціональність дитячого майданчика – такими були теми обговорення на зустрічі команди проєкту, представників міської влади Сєвєродонецька та понад 50 місцевих мешканців.

Конрад Клос – координатор Житлового проєкту – розповів присутнім, чим займається МОМ та як допомагає людям, постраждалим від конфліктів, розповів, що передбачає сам проєкт «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України», який  передбачає забезпечення житлом близько 1500 внутрішньо переміщених осіб до 2025 року. Конрад Клос також висловив сподівання на активний зворотній зв’язок.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк зазначив: «У рамках реалізації проєкту міська військово-цивільна адміністрація взаємодіє з Міжнародною організацією з міграції. Зрозуміло, що у вас є низка питань щодо організації будівництва. Це – будівництво доступного житла та водночас подальший благоустрій території, налагодження побуту та додаткова інфраструктура. Я вважаю, що це дуже потрібний і важливий проєкт для міста та для людей!»

Житловий проєкт МОМ, окрім спорудження будинків, передбачає розвиток прилеглої території, зокрема створення зелених зон, спортивних і дитячих майданчиків у тісній співпраці й координації з жителями вже наявних на території будинків - їх запрошено до процесу планування.

***Проєкт реалізується Представництвом Міжнародної організації  міграції в Україні (МОМ) за фінансуванням Уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

Більше про проєкт у Сєвєродонецьку тут:

або за посиланням: https://sed-rada.gov.ua/sievierodonecke-agentstvo-investiciy-ta-rozvitku...