Пройшло 38-е засідання виконкому

28-10-2016

27 жовтня відбулося 38-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

У новій редакції затверджено інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються у міському ЦНАПі та його територіальному підрозділі. Взята до відома інформація щодо стану розгляду запитів на публічну інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради у 3 кварталі 2016 р.

Затверджено новий графік особистого прийому громадян керівництвом Сєвєродонецької міської ради у жовтні-грудні 2016 р. Оновлений графік розміщено на стор. 4 цього номеру газети.

Прийнято рішення створити робочу групу щодо здійснення інвентаризації громадського житлового фонду та жилої площі у гуртожитках, перевірки його використання та схоронності.

Взята до відома інформація про заходи з підвищення відповідальності щодо виконання контрольних документів, доручень голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації, рішень міської ради та виконкому, розпоряджень міського голови за 9 місяців 2016 р.

Розглянули та затвердили присутні й питання щодо врегулювання взаємовідносин ОСББ «ВІЛЄСОВА, 16» із житлово-комунальними підприємствами. Зокрема, відповідним проектом рішення передбачено передати вищезазначеному ОСББ з 01.11.2016 р. функції з управління багатоквартирним будинком, із забезпечення потреб співвласників в отриманні житлово-комунальних послуг, з належного утримання житлового будинку по вул. Вілєсова, 16 та прибудинкової території, в т.ч. видачі довідок про склад сім’ї та з місця проживання.

Заслухали й інформацію про стан виконавчої дисципліни та якість розгляду письмових і усних звернень громадян у відділах, управліннях, департаментах, службах та Фонді комунального майна міської ради за 9 місяців 2016 року.

У фінальній частині засідання члени виконкому розглянули та затвердили низку питань у сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради