Пройшло 33-тє засідання виконкому

21-09-2016

20 вересня пройшло 33-тє засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.
Розглянуто проект цільової Програми розвитку міського електротранспорту м. Сєвєродонецька на 2017 рік. Проект схвалено та направлено на розгляд депутатів на сесії міської ради. Затверджені «Поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води (ІТНВПВ) ТОВ «Таун сервіс». Розглянуті питання щодо постановки та зняття з квартирного обліку та черги на одержання жилої площі в гуртожитках. Затверджене рішення щодо врегулювання взаємовідносин ОСББ «РОЗУМНИЙ ДІМ» із житлово-комунальними підприємствами. Зокрема, цим питанням передбачена передача вищезазначеному ОСББ з 01.10.2016 р. функції з управління багатоквартирним будинком, із забезпечення потреб співвласників в отриманні житлово-комунальних послуг, з належного утримання житлового будинку по вул. Вілєсова, 6 та прибудинкової території, в тому числі видачі довідок про склад сім’ї та з місця проживання.
Визначені адреси двох вбудованих нежитлових приміщень площею 25,1 кв. м та 110,5 кв. м.
Члени виконкому ухвалили рішення про виділення фінансової допомоги в розмірі від 200 до 1000 гривень 77 особам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, загальною сумою 39100 гривень. Крім того, на засіданні затверджено проект рішення щодо надання матеріальної допомоги на поховання.
Розглянуто низку питань щодо опіки над неповнолітніми, а також затверджений режим роботи деяких об’єктів.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради