Пройшло 26-те засідання виконкому

03-08-2016

2 серпня пройшло 26-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VІІ скликання.

Першим питанням члени виконкому затвердили інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються у міському ЦНАПі.

Внесено доповнення до рішення виконкому від 23.03.2016 року № 109 "Про затвердження Інструкції щодо розробки міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання".

Вирішено нагородити Почесною грамотою виконкому директора ДНЗ “Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей” Бориса Яковича Гречишкіна за відданість педагогічній справі, патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію  та  з нагоди 60-річчя від дня народження.

Взято до відома стан розгляду запитів на публічну інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради за 1 півріччя 2016р., а також дозволено проведення денних дитячих зборів.

Крім того, схвалено проект рішення щодо надання жилих приміщень у новому житловому будинку № 10 по вул.Маяковського. Окремим рішенням прийнято положення про маневровий спеціальний житловий фонд

Прийнято звернення виконавчого комітету до Кабінету Міністрів України «з пропозицією щодо внесення змін до Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.2016р. №365 про визначення суб’єктів перевірки достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи».

Члени виконкому також затвердили склад організаційного комітету, кошторис та план проведення заходів щодо святкування Дня Державного Прапора України та Дня підприємця.

Затверджено проект рішення щодо надання грошової допомоги 93 особам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, від 200 до 1000 грн. загальною сумою 42150 грн. та двом особам на поховання по 300 грн.

У фінальній частині засідання члени виконавчого комітету розглянули низку питань у сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради