Пройшло 25-те засідання виконкому

27-07-2016

26-го липня пройшло 25-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Члени виконкому розглянули проект рішення «Про стан виконавчої дисципліни та якість розгляду письмових і усних звернень громадян у відділах, управліннях, департаментах, службі та Фонді комунального майна міської ради за 1 півріччя 2016 року» та «Про підсумки роботи з письмовими та усними зверненнями громадян у департаментах, відділах, управліннях, службі та фонді комунального майна міської ради з січня по червень 2016 року».

Крім того, скасували рішення виконкому від 27.04.2016р. №193 «Про внесення змін до рішення виконкому від 24.11.2015р. №567 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сєвєродонецькою міською радою на 2016 рік». Встановили режим роботи закусочної, та визначили адреси індивідуального гаража.

Затвердили список нагороджуваних від виконавчого комітету та депутатського корпусу до Дня Національної поліції України, який відзначається 4-го серпня.

Схвалили три проекти рішення щодо врегулювання ОСББ і з житлово-комунальними підприємствами.

Наостанок члени виконкому розглянули низку «квартирних» питань щодо надання жилих приміщень та жилої площі у гуртожитках, зміни правового режиму на жилу площу, постановки громадян на квартирний облік та до черги на одержання жилої площі в гуртожитках тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради