Пройшло 24-те засідання виконкому

20-07-2016

19 липня пройшло 24-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Порядок денний містив 22 питання.

Затвердили члени виконкому інструкцію з видачі довідок про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб. Зокрема, в цьому проекті рішення прописані особливості розгляду заяв про видачу довідок, а також взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг та іншими особами щодо отримання ними цього документа.

Також внесли зміни до рішення виконкому від 05.04.2016 р. №141 "Про поточний ремонт доріг у 2016 році".

Крім того, затвердили члени виконавчого комітету склад організаційного комітету, кошторис та план проведення урочистих заходів з нагоди 2-ої річниці звільнення міста Сєвєродонецька від незаконних військових угруповань.

Розглянули члени виконкому питання щодо врегулювання взаємовідносин ОСББ "АБВГДЕЙКА" та "КУТ АГАФОНОВА-ПЕРШОТРАВНЕВОЇ, 6" із житлово-комунальними підприємствами. Зокрема, цими проектами рішення передбачена передача вищезазаначеним ОСББ з 01.08.2016 р. функції з управління багатоквартирними будинками, із забезпечення потреб співвласників в отриманні житлово-комунальних послуг, з належного утримання житлових будинків та прибудинкових територій, в т.ч. видачі довідок про склад сім’ї та з місця проживання.

Схвалено зміну нумерації кімнат у гуртожитках по пр.Гвардійському, 14, вул. Менделєєва, 21, вул. Молодіжній, 9, прийняті до відома результати роботи балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльноситі комунальних підприємств, установ, організацій територіальної громади м.Сєвєродонецька за 2015 рік.

Важливим проектом рішення на порядку денному стало затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальною установою "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня".

Розглянули та затвердили присутні й питання про надання одноразової матеріальної допомоги. Цим проектом рішення передбачено надання коштів від 200 до 1000 гривень 69 особам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, загальною сумою 32100 грн. Також прийнято питання допомоги на поховання двом особам по 300 грн. на кожного.

Наостанок присутні розглянули проекти рішення в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради