Пройшло 1-е засідання виконкому

05-01-2017

4 січня відбулося 1-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Затверджені переліки об’єктів та безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, засуджених до кримінального покарання у вигляді громадських робіт, та осіб, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2017 рік. Зокрема, згідно з останнім списком, ті, що провинилися, будуть прибирати територію та об’єкти, закріплені за житловим фондом КПЖ «Світанок»: очищати газони від листя із завантаженням його на машину, косити траву, ліквідувати бур’яни та карантинні рослини, копати газони та клумби тощо.

Затверджена «Схема санітарної очистки та прибирання міста Сєвєродонцька», а також встановлено режим роботи деяких об'єктів.

Прийнято рішення дозволити Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театру видалення дев'яти дерев за адресою: бульвар Дружби народів, 21, м. Сєвєродонецьк, згідно з актом обстеження зелених насаджень.

Розглянута та прийнята низка «житлових» питань: про зміну правового режиму на жилу площу, про зняття з квартирного обліку, про надання жилої площі у гуртожитках тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради