Проведено засідання Координаційної ради з питань підприємництва у м. Сєвєродонецьку

31-10-2016

Чергове засідання Координаційної ради з питань підприємництва у м. Сєвєродонецьку відбулося 19 жовтня. Головував на засіданні перший заступник міського голови Аркадій Коростельов.

На порядку денному стояли 2 питання. Обидва стосувалися розгляду проектів регуляторних актів.

Проект регуляторного акта «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у місті Сєвєродонецьку в новій редакції» розглядається вдруге. Щодо нього до міськради надійшли 2 пропозиції протягом терміну його розміщення, зазначила завідувач сектором розміщення реклами відділу земельних відносин та архітектури міської ради Юлія Косарєва.

Стосовно проекту регуляторного акта «Про затвердження Порядку організації сезонної, ярмаркової та святкової торгівлі на території м. Сєвєродонецька (у новій редакції)» доповіла начальник відділу контролю споживчого ринку департаменту економічного розвитку та торгівлі міської ради Тетяна Красюк.

Особливість нового порядку полягає у необхідності погодження розміщення об’єкту торгівлі з Сєвєродонецькою міською радою. Водночас спростився порядок оформлення документів. На сьогодні перелік товарів не потрібно погоджувати, для отримання дозволу необхідно заповнити лише заяву відповідного зразка.

Підставою до відмови в оформленні документів може стати нездійснення заявником реєстрації потужностей, які він використовує на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, в Державному реєстрі потужностей (у випадку реалізації харчових продуктів).

Голова Координаційної ради Аркадій Коростельов додав, що при розміщенні торгових точок необхідно врахувати погодження з Управлінням житлово-комунального господарства міської ради, сектором транспорту та зв’язку, а також з правоохоронними органами.

За результатами засідання було враховано всі пропозиції та доповнення.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради