Проведено чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради

15-02-2017

15 лютого відбулося 6 (шосте) засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто  понад 40 питань.

Зокрема, членами виконкому розглянуто проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік» з його подальшим винесенням на розгляд міської ради.

Прийняті рішення про затвердження графіка особистого прийому громадян керівництвом міської ради у 2017 році, про проведення міських заходів з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Прийнято зміни до рішення виконкому «Про встановлення тарифу на теплову енергію для бюджетних установ, яку поставляє ТОВ "ЕКОТЕХ».

Ухвалено рішення про встановлення двоставкового тарифу на теплову енергію та послуги децентралізованого опалення, що поставляє ТОВ "ДЕМ І К" для Сєвєродонецького ізолятора тимчасового утримання.

Виконкомом затверджена інформаційна картка адміністративної послуги № 03-12.00 «Внесення змін до договору оренди землі», яка надається у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку у новій редакції.

Розглянуте питання врегулювання взаємовідносин ОСББ "ДОБРОДІЯ-23А" із житлово-комунальними підприємствами.

З балансу міської ради на баланс КУ «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» безоплатно передано персональні комп'ютери та принтери у кількості 6 (шести) одиниць.

Була заслухана та взята до відома інформація про стан виконавської дисципліни та якість розгляду письмових і усних звернень громадян у відділах, управліннях, департаментах, службі та Фонді комунального майна міської ради за 2016 рік.

Прийняте рішення про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету генерального директора компанії «НЦВР «РІЗІКОН» Грановського Едуарда Олексійовича з нагоди 75-річного ювілею та голови Сєвєродонецького міського товариства інвалідів «Надія» Злиднєвої Валентини Іванівни.

Внесено зміни до рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 13.12.2011 року № 1694 «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності підприємств, установ, організацій комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька».

На засіданні вирішено продовжити термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами та визначено адреси деяких вбудованих нежитлових приміщень.

Крім того, члени виконавчого комітету міської ради розглянули питання про затвердження положення про міську комісію з питань евакуації; встановлення режиму роботи об’єктів; створення комісії з контролю за станом благоустрою та врегулюванням питань щодо стихійної торгівлі на території м. Сєвєродонецька; внесення змін до складу громадської комісії з житлових питань та житлово-побутової комісії при виконкомі; опіки над недієздатними особами та щодо захисту прав дітей тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради