Проведена робоча нарада з представниками аптечних мереж Сєвєродонецька

17-03-2020

16 березня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук разом з заступниками міського голови Іриною Степаненко та Олексієм Свєтіковим провів робочу нараду з представниками аптечних мереж Сєвєродонецька та працівниками профільних відділів міськради щодо наявності засобів захисту з попередження коронавіруса COVID-19.

Як повідомили представники аптечних мереж міста, в переважній більшості їхніх закладів маски або респіратори та засоби антисептики є у наявності. На жаль, провізори останнім часом відчутно підняли ціни на них, але головне, що вони є.

Крім того, абсолютно у всіх аптеках Сєвєродонецька є в достатній кількості вата і бинти для самостійного виготовлення масок та медичний спирт і парафін, які є складовими антисептиків.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук надав доручення профільним відділам міськради проводити щоденний моніторинг щодо наявності засобів захисту з попередження коронавіруса та звернувся до представників аптечних мереж міста щодо організації закупівлі необхідної кількості таких засобів, можливо у безпосередніх виробників, та пообіцяв сприяння у вирішенні будь-яких питань і проблем, що виникають у аптечних мереж.

Начальник управління охорони здоров’я міськради Світлана Шведова доповіла, що заклади охорони здоров’я міста усім необхідним повністю забезпечені, крім того, щоденно в них по декілька разів, відповідно до графіка, проводиться санобробка усіх приміщень.

Заступник міського голови Олексій Свєтіков акцентував увагу на тому, що Сєвєродонецька міськрада не планує закривати на карантин міський ЦНАП та УПтаСЗН, як це зробили у Львові, Кремінній та деяких інших містах. Працівники цих закладів будуть у необхідній кількості забезпечуватися масками та дезінфікуючими засобами.

На завершення наради досягнуто домовленості, що в умовах пандемії COVID-19 у світі, з метою оперативного реагування на забезпечення населення засобів захисту з попередження коронавіруса такі наради будуть проводитися за мірою необхідності, але не рідше одного разу на тиждень.