Профілактика виникнення надзвичайних ситуацій

14-09-2016

8 вересня в приміщенні Сєвєродонецької міськради під головуванням заступника міського голови Олександра Ольшанського відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було розглянуто низку соціально важливих питань. Представники міських підприємств різних форм власності доповіли про стан готовності захисних споруд для укриття населення на території міста.

Дуже важливою в сьогоднішніх умовах є проблема забезпечення резервними джерелами живлення об’єктів життєзабезпечення населення міста та об’єктів соціально-побутової сфери. Члени комісії розглянули можливості придбання генераторів, які підприємства будуть використовувати в разі надзвичайної ситуації.

Темою активного обговорення стало питання запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території міської ради в осінньо-зимовий період.

По кожному питанню порядку денного членами комісії були прийняті протокольні рішення.

Євгеній ТЕТЯНИЧКО