Проект Юрія Гарбуза «Змінимо країну разом»: луганські освітяни повернулися зі Львівщини

06-05-2017

Відбулася зустріч голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза з делегацією освітян, які в рамках Угоди про співробітництво між Луганською та Львівською областями за проектом «Змінимо країну разом» перебували десять днів на Львівщині.
Вітаючи присутніх, Юрій Гарбуз зауважив: «Важливо, що такі проекти дають можливість переймати кращий досвід і впроваджувати його на Луганщині. Переживши біль воєнного лихоліття, ми маємо стати мудрішими, сильнішими, добрішими, стати справжнім Світанком України».
До складу делегації увійшли керівники відділів (управлінь) освіти, методичних кабінетів (центрів), директори загальноосвітніх та завідувачі дошкільних навчальних закладів міст і районів області.
Головна мета поїздки до Західної України – обмін досвідом роботи, встановлення ділових та плідних стосунків, знайомство з навчально-виховним процесом за­кладів освіти області.
Під час перебування 50 учасників делегації разом зі львівськими колегами провели спільні наради, взяли участь у конференціях, тренінгах, відкритих уроках тощо.
Також незабутніми стали екскурсії містами та районами Львівської області, де луганчани ознайомилися з історичною і культурною спадщиною Львівщини.
Очільник області запропонував поділитися враженнями від поїздки та висловити свої ідеї, думки щодо навчально-виховного процесу.
Так, вчителі розповіли  про гостинний прийом і цікаві педагогічні практики. Відзначили особливу пошану галичан до Героїв Небесної сотні та загиблих в АТО, на честь яких називають школи і встановлюють меморіальні дошки.
Крім цього, були озвучені пропозиції щодо налагодження тісної співпраці між навчальними закладами Луганщини і львівськими об’єднаними територіальними громадами.
Під час зустрічі освітяни передали голові облдержадміністрації Юрію Гарбузу львівський коровай.
Прес-служба ЛОДА