Про затвердження Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України

11-01-2018

Уряд затвердив Державну цільову програму відновлення та розбудови миру в східних регіонах України.

В основі програми закладено комплексний підхід до вирішення проблеми відновлення та розбудови миру в зазначених регіонах.

Програма націлена на виконання широкого спектру завдань та заходів з посилення довіри між державою та громадянами і надання допомоги найбільш вразливим верствам населення у подоланні кризової ситуації на сході України.

Впровадження Програми має забезпечити консолідацію зусиль центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій та міжнародного співтовариства у процесі відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, а також соціально-економічного розвитку приймаючих громад.

Програма передбачає, зокрема, відновлення критичної інфраструктури та соціальних послуг в сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, енергетики, тепло- та газопостачання, транспорту, водопостачання та водовідведення, екології та охорона навколишнього природного середовища, фізичної культури та спорту. Також планується економічне відновлення створення умов для підвищення рівня зайнятості населення, надання підтримки мікро-, малому і середньому бізнесу та розширення доступу до фінансових послуг, розвитку промисловості, будівництва, сільського господарства тощо.

]]>https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-derzhavnoyi-cilov]]>