Ви тут:

Про участь команди м. Сєвєродонецька у Регіональних змаганнях V Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед інвалідів праці та потерпілих на виробництві

10-05-2017
Категорія: 

27 квітня 2017 року на базі відокремленого підрозділу «Рубіжанський політехнічний коледж ім. О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету ім. Тараса Шевченко» м. Рубіжне відбулися відбірні регіональні змагання в рамках V Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу». Такий спортивний захід вже став доброю традицією і проводиться п’ятий раз. Потерпілі на виробництві збираються, аби помірятися у силі, влучності, спритності та довести, що вони теж можуть активно жити і займатися спортом. В обласних змаганнях взяли участь 7 команд від відділень Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Луганської області. 
Вже втретє у змаганнях бере участь команда від відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Сєвєродонецьку. Команду спортсменів представляли 7 осіб – інваліди праці та потерпілі на виробництві, п’ять учасників брали участь в обласних змаганнях у минулих роках, В. Кудрявцев двічі представляв регіон у фіналах Всеукраїнської спартакіади в попередніх роках.
Змагання проводилися з шести видів спорту: шахів, настільного тенісу, бомбаскету, армреслінгу, дартсу і гирьового спорту. Наші спортсмени гідно представили м. Сєвєродонецьк. Завдяки наполегливості та азарту в особистому заліку Костянтин Данько здобув друге місце з гирьового спорту у ваговій категорії до 70 кг, Олена Гергель виборола друге місце з дартсу стоячі, Володимир Кудрявцев – третє місце з шахів, Юрій Пшеничний – третє місце з настільного тенісу.

Регіональна спартакіада стала святом для всіх учасників та запрошених. Переможці отримали грамоти, медалі та цінні подарунки. Атмосфера на спартакіаді була теплою і дружньою, сповненою жартів та посмішок. 
Змагання визначили сильніших, які візьмуть участь у V Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу», яка відбудеться у місті Одеса у червні 2017 року.
Всі без винятку учасники змагань продемонстрували жагу до перемоги і безперечно всі вони – переможці, адже не опустили руки і продовжують рухатися далі, всі вони сильні духом!
Відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Сєвєродонецьку висловлює подяку організаціям та підприємствам міста за надання технічної і фінансової допомоги в організації та участі команди м. Сєвєродонецька у спортивному заході. 

Є. Пушкарьов, в.о. начальника відділення

Рейтинг: 
Голосов пока нет
298
0