Привітання з річницею визволення Луганської області від німецько-фашистських загарбників міського голови В.В. Казакова

04-09-2017

Шановні сєвєродончани!

Дорогі ветерани, трудівники тилу, учасники партизанського руху!

Від щирого серця вітаю вас з річницею визволення Луганської області від німецько-фашистських загарбників!

Вже 74-й рік поспіль ми відзначаємо цю подію, що навіки увійшла героїчною сторінкою в історію нашого непереможного народу. Саме з Луганщини почалося звільнення Донбасу, всієї України, а міста і села області осяяв промінь свободи.

Луганщина, у тому числі й Сєвєродонецьк, були поневолені і знекровлені загарбниками. Всі ми знаємо, якими жертвами відвойовано рідну землю у ненависного ворога. Ми повинні згадати кожного, хто не повернувся з боїв, але назавжди залишився в серцях вдячних нащадків.

Як спадкоємці переможців ми зобов’язані берегти і примножувати все те, що було відновлено руками ветеранів Другої світової з попелу та руїн. Але Луганщина знов у вогні. Це складні і трагічні три роки. Чимало українських воїнів показали самовіддану любов до України, готовність у будь-який момент стати на захист її кордонів. На долю нашого покоління випало знову відновлювати мир, відбудовувати та вчити підростаюче покоління все це берегти.

У реаліях сьогодення ще більш низький вам уклін, дорогі ветерани Другої світової, герої фронту і тилу, за героїчний подвиг! Бажаю миру, міцного здоров’я, активного довголіття, позитивних емоцій, щастя і благополуччя.

З повагою, міський голова В.В. Казаков