Ви тут:

Привітання з Днем знань міського голови В.В. Казакова

01-09-2017
Категорія: 

Шановні освітяни, школярі, студенти та батьки!

Щиро вітаю вас з Днем знань!

Свято Першого дзвоника - одне з найсвітліших і найбільш значущих подій у житті чи не кожної людини. 1 вересня навчальні заклади відкривають двері для сотень сєверодонецьких школярів і студентів, але цей день найбільш особливий для першокласників. Учорашні малюки вперше переступають поріг школи та класу, знайомляться з першим вчителем. Запам’ятають це 1 вересня й одинадцятикласники - майбутні випускники. З Першим дзвоником для вас розпочнеться рік, який стане визначальним при виборі професії, а отже й майбутнього.

День знань – не менш урочисте та хвилююче свято і для вас, шановні освітяни! Адже від самого першого уроку вам необхідно дати своїм вихованцям не лише знання, розкрити їх здібності, а й донести усвідомлення того, що вчитися необхідно протягом усього життя, а накопичений досвід – цінувати і використовувати.

Сподіваюсь, що цей навчальний рік стане для всіх, хто вчиться і вчить, роком творчих перемог і професійних досягнень! Славте свої родини, Сєвєродонецьк та рідну Україну. Високих оцінок в усьому! Зі святом!

З повагою, міський голова В.В. Казаков

Рейтинг: 
Голосов пока нет
288
0