Привітання з днем Святого Миколая від секретаря міської ради, в.о. міського голови І.М. Буткова, депутатського корпусу та виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

19-12-2016

Шановні сєвєродончани!

19 грудня відзначається одне з найдивовижніших свят зими – день Святого Миколая. Свято, що родом з дитинства, і про яке в нас залишаються безліч теплих і казкових спогадів.

Щороку рано вранці малюки зазирають під подушку і знаходять там подарунок. І вони вірять, що його туди поклав Святий Миколай. І радість в очах діточок  надихає нас з вами повірити у чарівництво.

Від всієї душі хочемо поздоровити всіх зі святом. Нехай Святий Миколай принесе малечі багато солодощів і пригощань, а дорослим – примирення, щастя та гарного настрою.

Щиро вітаємо вас з днем Святого Миколая та з першими передноворічними подарунками!

Секретар міської ради, в.о. міського голови І.М. Бутков

Депутатський корпус та виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради