Привітання з Днем незалежності України Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

23-08-2016

Шановні сєвєродончани та гості міста!

Вітаємо вас із 25-ю річницею Незалежності України.
В усі часи свого існування волелюбні українці прагнули жити незалежно та самостійно, вільно розпоряджатися своїми ресурсами, сповідати свої традиції, розвивати свою культуру та звичаї, не зазнаючи при цьому утисків та пригнічень з боку недоброзичливих сусідів. На жаль, це прагнення наші пращури виборювали кров’ю, віддавали свої життя для того, щоб в майбутньому їх нащадки жили вільно, незалежно, а народ розвивався в реаліях своїх національних та культурно-історичних умов та особливостей, а не так, як забажається загарбникам та колабораціоністам, що в усі часи намагалися поневолити український народ. Запорізькі козаки, січові стрільці, бійці ОУН та УПА – всі вони стояли за українську державність, її незалежність та самобутність. І в 1991 році, 25 років тому, споконвічна мрія українців здійснилася: 24 серпня була проголошена незалежність Української Держави.
З цього моменту нам довелося подолати безліч випробувань, щоб довести, що ми, нащадки славних козаків, гідні жити незалежно та вільно. Прибічники тоталітарної окупаційної системи, під управлінням якої наша країна знаходилася кілька десятиліть, увесь час чинили опір розвитку та процвітанню нашої держави.
І зараз українцям кинутий виклик: підлий та підступний сусід знову намагається поневолити наш народ. Щоб досягти своєї мети, він не цурається найбрудніших методів: вдається до масових вбивств, брехливої цинічної пропаганди та провокацій. Вся країна повстала за свою незалежність. Наші бійці, подібно своїм пращурам, кров’ю знову виборюють право країни жити самостійно. Кілька тисяч українців поклали вже за це право свої життя. І ми маємо зробити все можливе, щоб смерті наших хлопців не були марними.
В боротьбі за кращу долю в нашій державі українцям доведеться подолати багато проблем та пройти через безліч випробувань. Але реакція на останні події та виклики показала, що українці знайшли правильний шлях та вірно рухаються ним в напрямку розвитку.
І цей момент обов’язково настане. І тим швидше, чим більш натхненно і плідно кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом ми сповнимося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості усього народу нашої держави. Успіх прийде неодмінно!
Злагоди вам, шановні сєвєродончани, добробуту та всього найкращого. Миру нам та нашій Україні!

Сєвєродонецька міська рада,
виконком Сєвєродонецької