Привітання з Днем Конституції України

24-06-2016

Шановні сєвєродончани та гості міста!
Вітаємо вас із державним святом – Днем Конституції України!

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.
Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави. Давайте сподіватися на краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.
Бажаємо вам міцного здоров’я та творчого натхнення,
миру, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.
Зі святом вас, дорогі друзі!

Сєвєродонецька міська рада,
виконком Сєвєродонецької міської ради