Ви тут:

Привітання з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України міського голови В.В. Казакова

23-08-2017
Категорія: 

Шановні сєвєродончани!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Ці знаменні дати розпочали нову сторінку в історії нашої країни, навіки увійшли до її літопису, дали поштовх до національного і культурного відродження.

Незалежність України – велике досягнення і чимала відповідальність, а її розвиток – справа народу. Кожен з нас у певній мірі бере участь у творенні української держави. Враховуючи безцінний досвід попередніх поколінь, уроки сьогодення, ми втілюємо у життя одвічну мрію українців, намагаємося зберегти здобуте. Адже саме від нас з вами залежить майбутнє України, наших дітей та онуків.

Патріотизм ще більше наповнює серця українців, коли серпнева блакить неба і золото стиглої ниви зливаються фарбами в україн­ський символ, яким є наш державний прапор – символ свободи, незалежності, слави України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Нехай ці свята вселяють надію на краще майбутнє, додають сил і наснаги у збереженні цілісності та незалежності усієї України!

Щиро бажаю вам, шановні сєвєродончани, миру, благополуччя і впевненості у майбутньому. Хай прагнення жити у вільній, демократичній країні надихає нас на реальні справи. Хай процвітає Сєвєродонецьк і вся Україна!

Зі святами!

З Днем Державного Прапора!

З Днем Незалежності!

З повагою,

міський голова В.В. Казаков

Рейтинг: 
Голосов пока нет
381
0