Привітання з Днем будівельника Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

13-08-2017

Шановні будівельники!

Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом! Будівельник – це не просто професія, це покликання. Ця спеціальність завжди користувалася в народі особливою повагою, адже ті, хто зводить будинки, школи, дитячі садочки та лікарні, театри і музеї, дороги та мости, дарують людям затишок і комфорт.

Велика відповідальність покладена на вас – зводити нові будівлі та споруди, місця для роботи і відпочинку. Ви піклуєтеся не лише про якість, а й про красу та витончені форми тих об’єктів, над якими доводиться працювати.

У всі часи професія будівельника шанувалася, імена кращих творців записані на скрижалях історії Сєвєродонецька. Сучасні майстри будують наше завтра, а ми, у свою чергу, маємо пишатися українськими спеціалістами будівельної галузі. Саме ви впливаєте на подолання багатьох негараздів у країні, розбудовуючи її, – у всіх значеннях цих слів.

Зичимо вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям. Хай ваші руки не знають втоми, серця наповнюються радістю й вдячністю людей за споруджені рідні домівки, затишні офіси й оновлені міста!

Сєвєродонецька міська рада,

виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради