Привітання в.о. міського голови Вячеслава Ткачука з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

29-12-2018

Шановні сєвєродончани та гості міста!

Від усього серця вітаю вас з  Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаю всім нам миру на нашій землі, миру нашій країні, кожній родині, кожному дому. Бажаю вам віри в себе, віри в людей, віри в те, що будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до рідних і близьких.

Вірю, що 2019 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного і соціально-культурного розвитку нашого міста та держави. Для досягнення цієї мети лише злагоджені дії депутатського корпусу міської ради у співпраці з обласною та центральною владою дадуть змогу покращити наповнення міського бюджету, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищений заслужений відпочинок, а нашим дітям – щасливе майбутнє.

Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об'єднає усіх нас спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість і силу, а головне – об’єднає вірою в самих себе, Сєвєродонецьк та Україну.

Бажаю вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Подаруємо найдорожче і найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Свят-вечір запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Здоров’я, миру, натхнення та благополуччя вам і вашим рідним!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

в.о. міського голови