Ви тут:

Привітання в.о. міського голови Вячеслава Ткачука з Днем працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

16-03-2019
Категорія: 

Шановні працівники і ветерани житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом! Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Комунальні блага вже стали для нас настільки звичними, що ми часто не замислюємося, що стабільна робота комунального господарства забезпечується важкою і кропіткою працею. Вона починається коли більшість мешканців нашого міста ще не прокинулась, а завершується, коли вже настає час сну. Саме ви відповідаєте за тепло в будинках та установах, охайність і чистоту вулиць, за надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення Сєвєродонецька. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.

Багато хто з вас зустрічає своє професійне свято на своєму робочому місці, бо така специфіка роботи – створювати для людей комфортні умови проживання.

Професійне свято відзначають і працівники сфери побутового обслуговування, які забезпечують жителів нашого міста необхідними товарами і послугами, піклуючись про розширення їх спектру, задоволення потреб сєвєродончан.

Цей день також можуть вважати професійним святом всі ті, хто причетний до створення ОСББ. Тому що ці люди добровільно беруть на себе відповідальність за порядок і затишок у своїх домівках та на прибудинкових територіях.

Дякую вам за нелегку працю і від щирого серця бажаю міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

 

З повагою,

в.о. міського голови Вячеслав Ткачук

Рейтинг: 
Голосов пока нет
449
0