Привітання в.о. міського голови Сєвєродонецька Вячеслава Ткачука з нагоди 82-ї річниці від Дня утворення Луганської області

03-06-2020

Дорогі земляки - шановні луганчани!

Прийміть від Сєвєродонецької міської ради, виконкому міської ради, від мене особисто найщиріші вітання з нагоди 82-ї річниці утворення регіону!

Луганщина – світанок України - унікальний куточок нашої держави, область, яка має значний потенціал. У нас є потужні підприємства, які були і є лідерами у галузях хімічної промисловості, приладобудування, сільського господарства. У нас є вищі навчальні, науково-дослідні, культурні та спортивні заклади зі славетними досягненнями. Але найбільше багатство – це люди: щирі, працьовиті, талановиті, гостинні.

Сєвєродонецьк сьогодні є тимчасовим обласним центром. З 2014 року місто прийняло та приймає тисячі луганчан, які мають статус внутрішньопереміщених осіб, та проживають в Сєвєродонецькій територіальній громаді, вони стали повноправними членами нашого співтовариства та працюють на його благо. Ми дякуємо їм за те, що з повагою, турботою та натхненням ставляться до Сєвєродонецька – нашого спільного тепер міста.

Ми раді вітати у Сєвєродонецьку жителів підконтрольної частини області, ми намагаємося, щоб Вам було зручно, коли Ви приїжджаєте в обласний центр. Ми звертаємося зі словами підтримки до тих наших земляків, які проживають на тимчасово непідконтрольній території. Вірю, що спільними зусиллями ми зуміємо повернути мир на нашу землю та примножити економічний, соціальний і культурний потенціал Сєвєродонецька, Луганщини та України.

Ми вітаємо з цією датою сєвєродончан, усі ми діти нашої батьківщини, великої і малої - України, Луганщини, Сєвєродонецька.

Бажаю кожній родині Луганської області, як і всієї України, миру, щастя, добробуту, процвітання, наснаги, успіхів та вагомих здобутків у щоденній праці!

З днем народження, рідна Луганщина!

В.о. міського голови Сєвєродонецька                        Вячеслав Ткачук