Привітання ветеранів на дому – хороша традиція

30-01-2020

Напередодні 77-ї річниці визволення Сєвєродонецька від фашистських загарбників, 30 січня, чотири ветерани отримали привітання на дому. Вони серед інших були відзначені грамотами виконкому Сєвєродонецької міської ради, але за станом здоров’я не зможуть взяти участь в урочистостях з нагоди пам’ятного дня.

Учасників бойових дій відвідала делегація, яку очолили депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко та голова міської ради ветеранів Сергій Дядик.

Вони побували в учасників бойових дій Миколи Івановича Смалія, Миколи Івановича Нечитайла та Надії Сергіївни Балюк, а також у Павла Семеновича Гаврилюка, який має статус дитини війни.

Гості щиросердно поздоровили ветеранів. Від Сєвєродонецької міської ради, команди Ігоря Буткова слова вдячності за приклад мужності, патріотизму та героїзму, за труд у післявоєнний час, передав депутат міськради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко та побажав здоров'я і довгих років життя.

Ветеранам було вручено грамоти виконкому Сєвєродонецької міської ради за багаторічну плідну працю, активну участь у ветеранському русі міста, особистий внесок у  патріотичне виховання молоді та з нагоди 77-ї річниці визволення Сєвєродонецька від фашистських загарбників, квіти та подарунки від депутатської групи «Сєвєродончани» та її лідера – Ігоря Буткова.

Для всіх них, двох Миколаїв Івановичів, Надії Сергіївни та Павла Семеновича, ці пам’ятні дні воєнних перемог дорогі серцю, а такі візити зігрівають душу людям поважного віку й... долі.