Привітання секретаря Сєвєродонецької міської ради Ігоря Буткова з нагоди Дня Соборності України

18-01-2017

Шановні сєвєродончани!

Щороку 22 січня український народ святкує День Соборності України. Майже 100 років тому на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українців: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України, і сьогодні ми щиро вітаємо вас зі святом!

Наш народ довго боровся за свою державність. Чимало крові пролито борцями за Україну і тоді, і в останні роки. Ми вірили, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних, навіки залишатиметься непорушною. Події сьогодення знову стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, нарешті – на здоровий глузд. Ми маємо повсякчас пам’ятати про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності й державності. Кожен може стати причетним до відбудови економічно й духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Хай зростають і міцніють рідна Україна і наш Сєвєродонецьк! Хай розум, воля, любов до нашої країни об’єднують нас заради благополуччя і щасливого життя. Здоров’я, миру та злагоди вам і вашим родинам!

Секретар Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков