Ви тут:

Привітання секретаря міськради, в.о. міського голови Пригеби Г.В. з Міжнародним днем захисту дітей

01-06-2016
Категорія: 

Шановні сєвєродончани!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможемо їм відчути радість спілкування.

Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри, забезпечити мир для тих, хто в найближчому майбутньому буде творити історію міста та нашої держави. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління сєвєродончан.

Від себе особисто, виконавчої влади та депутатського корпусу нашого міста бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку.

Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!

 

Щиро ваш,

секретар міської ради,

в.о. міського голови                                                Григорій Пригеба

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
218
0