Привітання першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва з Міжнародним жіночим днем 8 березня

07-03-2018

Шановні жінки!
Щиро і сердечно вітаю вас із весняним святом – 8 Березня!
Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. І якщо краса та мудрість порятують світ, то це буде тільки від вас. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо до ваших ніг.
Бажаю, щоб кожен ваш день був сонячним і радісним, довкола панували любов і гармонія, а на вашу честь розквітали квіти й звучала музика.
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло і затишок, а праця йде на користь справі, дає наснагу для здійснення всіх ваших задумів.
Нехай у вашому домі панують спокій та добробут, ваше життя буде зігріте теплом і повагою рідних та близьких, а ваші доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, стануть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань.
Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духм’яних.
Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.
Зі святом Весни, вас!
Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв