Привітання міського голови В.В. Казакова зі Світлим Воскресінням Христовим

07-04-2018

Шановні сєвєродончани!
Напередодні світлих великодніх днів сердечно вітаю вас зі Світлим Воскресінням Христовим!
Одне з найулюбленіших християнських свят – Великдень – наповнює наші серця радістю, зміцнює віру в торжество любові, злагоди і справедливості, співчуття і милосердя, об’єднує всіх нас, спонукає до здійснення добрих справ і вчинків.
Бажаю вам, дорогі сєвєродончани, щоб ці весняні великодні дні зігріли ваші серця теплотою спілкування з рідними і близькими, наповнили оселю взаєморозумінням. Щоб в умах і серцях кожного панували радість і всепрощення, надихаючи на нові звершення та позитивні зміни.
Бажаю, щоб світле свято Великодня увійшло до кожної домівки світом віри, надії і любові, примножуючи здоров’я, щастя і благополуччя!
Христос Воскрес!
З повагою,