Ви тут:

Привітання міського голови В.В. Казакова з третьою річницею визволення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань

21-07-2017
Категорія: 

Шановні сєвєродончани!

22 липня виповнюється третя річниця визволення нашого міста від незаконних збройних формувань. Дата пам’ятна, світла і водночас скорботна. 
У цей день ми висловлюємо слова вдячності всім військовослужбовцям Збройних Сил України, які звільняли Сєвєродонецьк у 2014 році і сьогодні докладають багато зусиль для того, щоб ми жили в мирному українському місті. 
Маючи надійний захист, міській владі вдалося доволі швидко «залікувати рани»: відновити пошкоджені житлові будинки й інфраструктуру міста, налагодити транспортне сполучення з сусідніми Рубіжним та Лисичанськом.
Сьогодні Сєвєродонецьк продовжує свій подальший поступальний розвиток і віддає належну данину пам’яті тим, хто загинув в зоні проведення Антитерористичної операції, захищаючи свободу і територіальну цілісність нашої держави. Біля будівлі міської ради встановлено пам’ятник генерал-майору Національної гвардії України О.В. Радієвському. У скверах висаджено алею Миру та Алею пам’яті героїв АТО – як символи вічного прагнення до мирного співіснування і злагоди у суспільстві. 
Шановні сєвєродончани, бажаю вам мирного неба, родинного затишку і тепла! Нехай майбутнє ваших дітей і онуків буде безхмарним!
Міський голова В.В. Казаков
 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
315
0