Привітання міського голови В.В. Казакова з першотравневими святами

28-04-2017

Шановні сєвєродончани!

Щиро вітаю вас з першотравневими святами!

Наповнені сонячним світлом і теплом перші дні травня народжують особливі почуття єдності та злагодженості, спонукають творити завтрашній день.

Свято Весни і Праці – це, перш за все, данина поваги людям праці і тим традиціям, що були закладені й до сьогодні дбайливо зберігаються і передаються на підприємствах. За весь час існування Сєвєродонецька ви, шановні городяни, довели, що вмієте працювати. Вашими руками наше місто було відбудовано з попелу у післявоєнні роки та перетворилося у розвинутий промисловий, науковий, культурний центр, відомий далеко за межами країни.

Не менша відповідальність лежить на кожному з наступних поколінь. Спільними зусиллями і досягненнями, працелюбністю ми разом створюємо міцний фундамент для благополуччя наших сімей, нашого Сєвєродонецька й всієї України.

Бажаю вам, шановні сєвєродончани, на професійних теренах – успіхів, вдома – родинного щастя. Нехай нові трудові досягнення нестимуть кожному зміни на краще. Здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим рідним!

З повагою,

міський голова В.В. Казаков