Привітання міського голови В.В. Казакова з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

17-03-2017

Щиро вітаю вас з професійним свя­том! Ви пов’язали свою долю з життєво важливою галуззю, справою складною і важливою для городян.

Сфера послуг – одна з найголовніших складових господарського комплексу міста. Життя Сєвєродонецька та його мешканців неможливо уявити без існування простих благ. Саме ви забезпечуєте тепло й затишок в оселях, чистоту вулиць і дворів, стабільне функціонування громадського транспорту, надаєте доступні та якісні побутові послуги, відповідаєте за благоустрій міста.

Міська влада робить усе можливе, щоб забезпечити зручні та комфортні умови для життя містян. Стоячи пліч-о-пліч, ми з вами піднімаємо рівень житлово-комунальних та побутових послуг до високих стандартів.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Дякую вам за вашу кропітку, нелегку та вкрай необхідну працю, за вміння діяти чітко, злагоджено та професійно. Розраховую, що ваші професіоналізм, відповідальність за доручену справу сприятимуть подальшому перетворенню Сєвєродонецька у ще більш упорядковане місто.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні й вагомих професійних здобутків, а також успіхів у роботі на благо рідного міста та його жителів.

З повагою, міський голова В.В. Казаков