Ви тут:

Привітання міського голови В.В. Казакова з нагоди 65-річчя ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»

24-03-2017
Категорія: 

Шановні працівники та ветерани праці «Сєвєродонецької ТЕЦ»!

Щиро вітаю вас з нагоди 65-річчя підприємства!

Державне підприємство «Сєвєродонецька ТЕЦ» – один з важливіших промислових об’єктів міста. Вона була першою електростанцією, створеною на території Донбасу після Другої світової війни.

Вся історія Сєвєродонецької ТЕЦ – це не лише розвиток, нарощування потужностей, а й надвисока відповідальність персоналу. Щоденно протягом 65 років існування теплоелектроцентралі енергетики заступають на вахту. Не покладаючи рук, колектив ТЕЦ забезпечує затишок і тепло в наших оселях. І від кожного працівника у певній мірі залежить життєдіяльність підприємства. За нею стоїть чимало досвіду, розуму, рук і сердець, авралів та чергувань.

Величезна кількість людей причетна до створення і функціонування такого промислового об’єкта. Дякую ветеранам праці за те, що вони побудували підприємство і створили трудові традиції. Вдячність і молодому поколінню енергетиків за перейнятий досвід, впровадження нових інженерних рішень, забезпечення стабільного теплопостачання та енергозбереження.

Бажаю вам, шановні працівники та ветерани ТЕЦ, безаварійної роботи, спокою та затишку вдома, здоров’я, щастя, благополуччя вам і вашим сім’ям.

З повагою,

міський голова В.В. Казаков

Рейтинг: 
Голосов пока нет
289
0