Привітання міського голови В.В. Казакова з Днем захисника України

13-10-2017

Шановні сєвєродончани!
Щиро вітаю з Днем захисника України!
14 жовтня вже третій рік поспіль ми вшановуємо та завдячуємо тим, хто оберігав і продовжує оберігати нашу Україну. Сьогодні ця дата уособлює неминущу цінність традицій патріо­тизму і військового товариства, визнання героїчних заслуг солдат, офіцерів, ветеранів військової справи, славетних козацьких праотців – всіх, хто на століття вписав в історію свої ратні подвиги.
Також у цей день українці споконвік святкують велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, яке здавна здобуло назву Козацька Покрова і стало своєрідним оберегом України, символом її споконвічного прагнення до встановлення злагоди і миру.
У День захисника України ми вшановуємо всіх, хто прийняв присягу на вірність її народу, вступаючи на військову службу; хто сьогодні на бойовому посту чи у мирній справі став на захист Батьківщини. Кожен з вас робить внесок у процвітання України і нашого Сєвєродонецька.
Вітаю всіх, хто сьогодні боронить суверенітет України, зміцнює її національну безпеку, захищає своїх близьких, свою домівку, своє місто, свою Україну. Бажаю вам і вашим родинам, шановні захисники, миру, добра, щастя і злагоди, міцного здоров’я і благополуччя. Нехай День захисника України завжди святкується під покровом мирного неба!
З повагою,

міський голова В.В. Казаков