Ви тут:

Привітання міського голови В.В. Казакова з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

09-11-2017
Категорія: 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Цей день об'єднує всіх, хто створює, вивчає, передає духовну і культурну спадщину українського народу. Символічно, що саме цього дня відзначається також День української писемності та мови. Адже мова є невід’ємною частиною культури народу, його автентичністю. А мова українська –  скарб нашого народу і нашої держави. А ви ті, хто присвятив себе такій почесній справі – зберігати, розвивати і відтворювати духовні скарби українців.

Ваша діяльність завжди буде затребувана, адже ви виконуєте місію з виховання почуття поваги та любові до культури свого народу, пробуджуєте почуття національної гідності, зміцнюєте духовне і моральне здоров'я суспільства, даруєте людям радість.

Дякую вашій щоденній праці, дякую за невтомне і безкорисливе збереження джерел духовності та краси, за самовіддане і безкорисливе служіння мистецтву, за те, що виховуєте таланти та постійно славите Сєвєродонецьк, причому далеко за межами України.

Шановні ветерани і працівники культури Сєвєродонецька! Бажаю  міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпного натхнення та невтомного творчого пошуку!

З повагою,
міський голова     В. В. Казаков
 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
358
0