Ви тут:

Привітання міського голови В.В. Казакова з Днем молоді

25-06-2017
Категорія: 

Дорогі друзі!
Від імені Сєвєродонецької міської ради, її виконавчого комітету щиро вітаю вас з одним з найяскравіших свят у календарі – з Днем молоді!
Як відомо, з точки зору молодості життя є безкінечне майбутнє. Молодість – це торжество чистоти помислів і почуттів, яскравих емоцій. Це час любові, час віри у власну винятковість і спраги перебудови світу. Так було і буде завжди. Адже молодість вважає, ніби світ починається з неї. І не потрібно руйнувати це відчуття, оскільки саме в ньому закладена основа для великих звершень.
Ми знаємо, що у молоді Сєвєродонецька є підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті гарної освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути до її досягнення.
Шановні юнаки та дівчата Сєвєродонецька, хочу, щоб ви використали цей час максимально творчо, енергійно та цікаво. Ви – майбутнє процвітання нашого міста. Ви – майбутнє нашої держави.
Тож бажаю вам енергії, завзятості, щодня шукайте щось нове, реалізовуйте себе. Ваше майбутнє – у ваших руках. Нехай ваші сили не вичерпуються, а душа буде вічно молодою!
З повагою,
міський голова В.В. Казаков

Рейтинг: 
2
Средняя: 1.5 (2 оценок)
849
0