Привітання міського голови В.В. Казакова з Днем Конституції України

26-06-2017

Шановні жителі міста та гості!
Від імені Сєвєродонецької міської ради, її виконавчого комітету, щиро вітаю з нагоди одного з головних державних свят – Дня Конституції України!
28 червня 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Саме у цей день, 21 рік тому, Верховна Рада України прийняла Основоположний Закон – Конституцію України. Цей документ закріпив прагнення українського народу жити у власній суверенній державі. Найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність Конституції – це фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Саме цього дня ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи нашої країни, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію та дотримуватися її законів. Лише так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.
Цього світлого й урочистого дня бажаю вам, шановні городяни, міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне ваше нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!
З повагою,
міський голова В.В. Казаков