Привітання міського голови В.В. Казакова і першого заступника міського голови І.Е. Слєсарєва з Днем працівників житлово-комунального господарства

16-03-2018

Шановні працівники житлово-комунального господарства!

Прийміть найщиріші та найтепліші вітання з вашим професійним святом! Мабуть, немає іншої галузі, яка була б настільки тісно пов’язана з забезпеченням життєдіяльності міста, підприємств і установ, як житлово-комунальне господарство. Якість повсякденного життя городян багато в чому залежить від наполегливої та сумлінної праці, відповідальності і майстерності, професіоналізму працівників цієї сфери.
Без вашої щоденної турботи неможливо уявити життя містян. І багато хто з вас зустрічає це свято на своєму робочому місці, забезпечуючи тепло, комфорт, чистоту і затишок у нашому рідному Сєвєродонецьку.
Шановні працівники житлово-комунального господарства! Дякуємо за вашу щоденну кропітку, нелегку, але таку важливу для міської громади справу. Щиро бажаємо всім вам невичерпної енергії, плідної праці, впевненості у своїх силах, міцного здоров’я і благополуччя!
З повагою,

міський голова В.В. Казаков,