Привітання міського голови Валентина Казакова з нагоди 4-ї річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань та Дня українських миротворців

20-07-2018

Шановні сєвєродончани та гості міста!

22 липня ми святкуємо 4-ту річницю звільнення Сєвєродонецька від незаконних військових формувань. Дата радісна, пам’ятна, світла і водночас скорботна.

Завдяки героїчним зусиллями наших миротворців був звільнений Сєвєродонецьк та навколишні населені пункти. Ми всі пам’ятаємо, як наші справжні патріоти зустрічали воїнів-визволителів зі сльозами радості та словами вдячності. Чотири роки тому нам знову подарували свободу, після довгих днів страху, паніки, безтями. Я щиро дякую всім вам – за витримку і силу духу, за справжню любов до рідної української землі.

Ми пережили страшні місяці і повинні зробити все можливе, щоб вони більше ніколи не повторилися в історії нашого міста, нашого краю та нашої держави.

Сьогодні Сєвєродонецьк живе мирним життям в унісон з іншими населеними пунктами України. Наш обов’язок – збудувати тут гідне життя, зробити все, щоб місто стало прикладом розвитку не тільки в області, а й по всій Україні.

Доземний уклін нашим Захисникам і вічна пам’ять та слава Героям, які віддали життя за свободу нашої рідної землі - України. Сили, наснаги та витримки тим, хто і сьогодні боронить наші кордони та захищає мирне населення!

Вітаю нас усіх зі святом - сєвєродончан та гостей міста, військовослужбовців та волонтерів із Днем визволення Сєвєродонецька від незаконних військових формувань!

Бажаю кожній родині миру та злагоди, здоров’я та добробуту, родинного затишку і тепла, невичерпних життєвих сил в єдиній країні під чистим мирним небом.

Міський голова В.В. Казаков