Ви тут:

Привітання міського голови Валентина Казакова з Днем будівельника

11-08-2018
Категорія: 

Шановні сєвєродончани!

12 серпня ми відзначатимемо День будівельника – професійне свято тих, хто сьогодні трудиться на будівельних об’єктах і виготовляє будматеріали, а також ветеранів будівельної галузі.

Завдяки вашій наполегливій праці Сєвєродонецьк з селища перетворився у розвинуте місто, пройшовши нелегкий шлях від перших бараків до зведення житлових багатоповерхівок, промислових гігантів, Палаців культури…

Особливого шарму йому надають збудовані вже за часів незалежності України Христо-Різдвяний кафедральний собор, міський центр зайнятості, житловий комплекс «Оріана», котеджний масив «Камелот». Сучасного вигляду набули крамнички, перукарні, аптеки, кафе на перших поверхах будинків. Сьогодні реконструюються мости, капітально ремонтуються дитячі навчальні заклади.

Будівельник – не лише творча, а й шанована професія. Сєвєродонецьк увіковічив її у назві шосе. Три вулиці міста носять також імена будівельників – П.П.Новікова, К.К.Мірошниченка і В.М. Федоренка. У когорті Почесних громадян міста Сєвєродонецька – 22 (трохи більше третини!) прізвища відомих представників будівельної індустрії.

Шановні будівельники! Ми віддаємо вам данину глибокої поваги за вірність обраній справі і рідному місту. Завжди вірили й віримо у ваші сили, можливості, професіоналізм і потенціал галузі.

Доброго здоров’я вам, щастя, благополуччя, мирного неба і впевненості у завтрашньому дні!

Міський голова В.В. Казаков

Рейтинг: 
Голосов пока нет
303
0