Приєднуйся до акції "Зроби подарунок Захиснику Незалежності"

10-07-2017

Звертаємося до всіх небайдужих українців із закликом приєднатися до акції, яку започаткував громадський актив Станиці Луганської, – «Зроби подарунок Захиснику Незалежності».

Старт акції дав голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної Юрій Гарбуз 6 липня 2017 року у місті Кремінна на обласному фестивалі української народної іграшки та гри.

Запрошуємо жителів міст і районів Луганської області та всієї України взяти участь у акції.

Умови проведення акції.

Кожен її учасник має зробити особистий подарунок військовослужбовцю, який захищає суверенітет, незалежність та територіальну цільність нашої країни.

Це можуть бути вироби, зроблені власними руками, художні твори, інші подарунки, створені від душі та щирого серця.

Якщо ви не маєте можливості особисто зробити подарунок Захиснику Незалежності, то це можуть зробити офіцери груп цивільно-військового співробітництва (CIMIC). Контактні телефони: 096-333-74-45 або 050-678-50-06, та на офіційних сторінках CIMIC у Facebook.

Якнайшвидше виклади інформацію та світлини про свою участь у акції на сторінці у Facebook та поширь під хештегом #Зроби_подарунок_Захиснику_Незалежності.

]]>http://www.loga.gov.ua/oda/press/news/priiednuysya_do_akciyi_zrobi_podarunok_zahisniku_nezalezhnosti]]>