Працівники культури відзначили професійне свято

12-11-2018

9 листопада в МПК відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури, майстрів народного мистецтва і Дня української писемності та мови.

Свято розпочалося з привітальних слів першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва: «Сьогодні ми вшановуємо всіх тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розквіт держави, займається народною творчістю. Ваша професія особлива, адже покликана дарувати тепло душі, наповнювати високі та світлі почуття, вчити розуміти прекрасне. Споконвіку пісня і музика, слово і танці, твори майстрів народної творчості виражали національну ідею, були оберегом історичної пам’яті, зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Саме завдяки вашій плідній праці та силі духу зміцнюються традиції і процвітає успіх закладів культури у нашому місті, в нашій області та цілому в країні. Ваша творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару. Щиро дякуємо вам за служіння благородній справі по збереженню та розвитку нашої української культури. Від імені народного депутата України Сергія Шахова, міського голови Валентина Казакова та від себе особисто вітаю вас з професійним святом, бажаю міцного здоров’я, вдячних поціновувачів творчості, здійснення усіх планів, надій і мрій, достатку, натхнення та благополуччя».

За вагомий внесок, популяризацію культури міста, творчі здобутки Ігор Слєсарєв нагородив кращих працівників культури грамотами, подяками, квітами і цінними подарунками. Серед нагороджених були директори Сєвєродонецької дитячої художньої школи та дитячої музичної школи №1 Леонід Шматко і Маргарита Польова, керівники танцювальних колективів МПК Наталія Караченцева і Яна Кормило, лектор ІІ категорії Сєвєродонецької галереї мистецтв Тетяна Чупаха, викладачі Юрій Головін, Ганна Мільшина (ДМШ №2) та Ірина Рочева (Борівська дитяча школа мистецтв), бібліотекар І категорії абонементу Сєвєродонецької міської бібліотеки для юнацтва ім. Й. Курлата Світлана Кравець, завідувач філії смт. Сиротине МПК Людмила Попелянська, керівники гуртків ЦДЮТ Інна Жорнік, Наталія Котелевська та Світлана Росадкіна, вчитель музики ЗСШ №5 Світлана Тисячна, керівник міського методичного об’єднання вчителів музики Людмила Тимощук, керівник гуртка та культорганізатори СДЮК «Юність» Олена Нехаєва, Лариса Субержанська і Тетяна Чумаченко, а також головний спеціаліст відділу культури Аліна Малахова.

Подяками від управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи на Луганщині були відзначені бібліотекарі Сєвєродонецької міської бібліотеки для юнацтва ім. Й. Курлата та міської публічної бібліотеки Тетяна Рокоман і Юлія Біловіцька.

До привітальних слів приєдналася також начальник відділу культури Тетяна Грачова. Вона нагородила найкращих працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотами й подяками відділу за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва Сєвєродонецька та за культурно просвітницьку діяльність.

Після офіційної частини святкування продовжилося концертом ансамблю пісні і танцю «Патруль» ГУНП в Луганській області. Артисти привітали працівників культури чудовим співом у різних жанрах, запальними танцями і добрим гумором.

За інформацією "СВ"