Поздоровлення дітей загиблих учасників антитерористичної операції з Новим роком

29-12-2018

28 грудня заступником міського голови Іриною Степаненко і начальником Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради Наталією Василенко від Президента України Петра Порошенка було вручено новорічні подарункові набори дітям загиблих учасників антитерористичної операції.

Подарунки отримали Левченки Оксана і Анастасія, Ключка Ярослав, Гуртяк Ангеліна, Літовко Сергій та Шинковенко Єлізар.

Ірина Вікторівна поздоровила дітей та їхніх рідних зі святами: «Прийміть привітання з Новим роком і Різдвом Христовим та ці подарунки від нашого Президента Петра Олексійовича Порошенка. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому вам та вашим близьким. Бажаю міцного здоров'я, успіхів, щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові. Нехай у вашому житті панують гармонія та вдача. Тепла і світла у ваших оселях!»

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Средняя: 5 (4 оценок)