Постраждалі внаслідок пожеж  отримають грошову допомогу за рахунок  коштів субвенції з обласного бюджету

29-12-2020

Відповідно до розпорядження керівника ВЦА м.Сєвєродонецьк від 23.12.2020 №1265 «Про внесення змін до міського бюджету м.Сєвєродонецька на 2020 рік» передбачено іншу субвенцію з місцевого бюджету для надання грошової допомоги з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у вересні-жовтні 2020 року на території Сєвєродонецької міської ради, в сумі 3 240 000 грн.

За рахунок  коштів субвенції з обласного бюджету грошову допомогу отримають постраждалі внаслідок пожежі:

-  сім’ї, у яких відсутні документи на право власності на знищені або частково пошкоджені будинки;

- сім’ї, у яких знищені або частково пошкоджені господарчі споруди, рухоме майно тощо;

- сім’ї, які опинилися у вкрай важкому життєвому стані.

Средняя: 5 (2 оценок)