Почесному громадянину Сєвєродонецька Володимиру Кузьмичу Губарєву – 90!

23-01-2017

Шановний Володимире Кузьмичу!

Від імені Сєвєродонецької міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету щиросердно вітаю Вас зі славетною датою – 90 річним ювілеєм!

Ваше життя є взірцем наполегливої праці, відданості обраній справі, рідному колективу та Сєвєродонецьку. Майже сорок років Ви очолювали КП-52 «Термоізоляція». Вийшовши на заслужений відпочинок, Ви не залишилися осторонь, досі тримаєте руку на пульсі, в курсі всіх проблем і завдань підприємства. Зичу зберігати свою активну життєву позицію якомога довше.

Окремих слів вдячності заслуговує Ваша робота у Сєвєродонецькій міській раді ветеранів. Ми покладаємося на Ваш авторитет серед ветеранів міста і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, взаєморозуміння й підтримку!

Нехай доля й надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя та спілкування з рідними та близькими. Бажаю Вам, шановний Володимире Кузьмичу, здоров'я, доброго самопочуття і оптимізму, невичерпності сил і бажань.

Низький уклін за всі Ваші добрі справи!

Секретар ради, в.о. міського голови І.М. Бутков